VDI METROS - výrobní družstvo invalidů
U Studia 2654/33, 700 30  Ostrava - Zábřeh
Kalibrační laboratoř - Tlak, Teplota, Průtok
Autorizované metrologické středisko K125

Vývoj průměrné hrubé mzdy dle ČSÚ

prumerna mzda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VDI METROS úspěšně prošlo re-autorizací k ověřování stanovených měřidel

Během června až srpna letošního roku absolvovalo VDI METROS, resp. jeho AMS K125 prověření Českým metrologickým institutem Brno (ČMI), kterou zastupovali pánové Ing. Milan Sochor a Ing. František Staněk, Ph.D.

Na základě tohoto prověření, úspěšných účastí v mezilaboratorních porovnávání a po získání osobních certifikátů jednotlivých pracovníků AMS, vystavilo ČMI Brno Osvědčení o metrologické, technické a personální způsobilosti k ověřování stanovených měřidel č. 0319-OS-K125-14. Na žádost VDI METROS a po vydání Osvědčení a prostudování Souhrnné zprávy z ČMI Brno, vydal Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví (ÚNMZ) dne 25. srpna 2014 nové Podmínky autorizace k ověřování měřidel.

Autorizaci pro ověřování stanovených měřidel, Podmínky autorizace k ověřování měřidel a Osvědčení o metrologické, technické a personální způsobilosti k ověřování stanovených měřidel najdete v sekci AMS K125.

 
VDI METROS a Veteran Rallye Ostrava 2014

VDI METROS opět představilo své služby během startu Veteran Rallye Ostrava & XVI. ročníku Memoriálu Ing. Františka Procházky, která se konala v sobotu 24. května. Veteran Rallye Ostrava, kterou pořádá Tatra Veteran Sport Club Ostrava v AČR, tradičně startuje z Masarykova náměstí v centru Ostravy za široké podpory diváků a příznivců historických vozidel. A to je ideální příležitost představit divákům, ale i účastníkům veteránské rallye služby nejen v oblasti prodeje, servisu a kalibrace tlakoměrů krve.

A nezůstalo jen při tom. Zástupci VDI METROS se aktivně zapojili i do realizace vlastní rallye, kdy při startu měřili jednotlivým posádkám (samozřejmě kalibrovanými měřidly) tlak v přední pneumatice jejich vozidla a porovnávali jej z jejich odhadem...

Veteran Rallye Ostrava 2014 měřila přes 60 km a zavedla účastníky přes Jistebník (zastávka v soukromé sbírce motocyklů ak. sochaře Rybičky), Kozlovice, Zbyslavice, Hrabyni (památník II. světové války), Budišovice (hašení pomocí historického požárního vozu), Podvihov až do Raduně, kde v kulisách místního zámku bylo slavnostní ukončení rallye.

 

VRO2014-vdimetros1

VRO2014-vdimetros2

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3
VDI METROS, výrobní družstvo invalidů, Copyright © 2004-2021, Administrátor webu Jakub Rojek